قوانین و مقررات

شرکت ایده پردازان تجارت الکترونیک داتیس، به شماره ثبت 539571 با نام تجاری تامین باما در راستاي بهبود فرآيند توليدي، بازرگاني و خدماتي اقدام به ایجاد پلتفورمی به منظور تعامل میان بنگاه های اقتصادی(کوچک، متوسط، بزرگ) نموده است .

اعضاء سایت می توانند اشخاص حقوقی یا حقیقی باشند.( اشخاص حقیقی دارای حداقل ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی می‌توانند اقدام به ثبت نام نمایند).

اشخاص حقوقی و حقیقی( دارا بودن حداقل 18 سال سن و واجد اهلیت قانونی) در صورت ثبت نام در سایت تامین با ما پس از تایید مدیر سایت، می توانند به عضویت سایت در آمده و از خدمات جامع این وب سایت استفاده نمایند.

اعضاء سایت می بایست، با صداقت اطلاعات مورد نیاز جهت عضویت را در اختیار قرار دهند، مسئولیت هرگونه پیامد ناشی از عدم صداقت در ارائه اطلاعات به عهده عضو مربوطه خواهد بود.

اعضاء سایت متعهد می‌گردد که صرفا با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به عضویت در سایت تامین با ما اقدام نماید. در غیر اینصورت تامین با ما به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت شخص مذکور اقدام خواهد نمود.

مسئولیت حفظ و نگه داری از نام کاربری و رمز عبور با اعضاء سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از آن به عهده اعضاء می باشد.

اعضاء سایت متعهد می گردند، از انتشار مطالب یا یا تصاویر غیر اخلاقی و غیر قانونی در وب سایت خودداری نمایند.

تامین با ما متعهد می گردد، تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات اعضاء با به روز ترین فناوری ها، نماید و از افشای آن خودداری نماید.

تامین با ما، مسئولیتی در قبال وقایع یا پیشامدهای غیرمترقبه، خارج از اختیار وب سایت نظیر وقوع بلایای طبیعی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ، فیلترینگ و شرایط غیرعادی... باشد، نخواهد داشت.

پروفایل کاربری مختص شخص ثبت نام کننده بوده، در صورت ارائه نام کاربری و رمز عبور توسط شخص به سایرین، مسئولیت هر گونه سوء استفاده و اختلال در سایت، به عهده شخص ثبت نام کننده، عضو مربوط خواهد بود.

کلیه اقدامات اعضاء سایت یا اشخاص دیگر در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و شخص متخلف می بایست علاوه بر مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به وب سایت تامین با ما نیز اقدام نماید.

وب سایت تامین با ما تعهدی در قبال معاملات میان بنگاه های اقتصادی ندارد و هرگونه سوء استفاده مالی به عهده اعضاء می باشد.

تامین با ما تلاش خود جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های مختلف اعضاء را بعمل می آورد لیکن تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی نخواهد داد.

کلیه پرداخت ها مربوط به استفاده از خدمات وب سایت تامین با ما، فقط از طریق درگاه پرداخت در قسمت پروفایل اعضاء مورد قبول می باشد، در صورت هرگونه سوء استفاده مالی خارج این مورد به عهده اعضاء سایت می باشد.

جهت سهولت پیگیری ها در صورت بروز هر گونه مشکل در خصوص تراکنش ها و پرداخت ها تامین با ما نسبت به ثبت شماره تراکنش و شماره پیگیری بانک اقدام می نماید.

رسید پرداخت های اعضاء به صورت الکترونیکی صادر و در پنل کاربری و هم چنین نسخه ای از آن به ایمیل اعلامی توسط اعضاء ارسال می گردد.

اعضاء سایت مسئول پیگری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر تامین با ما، وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی گردد و در این خصوص مسئولیتی ندارد.

عضویت در وب سایت تامین باما به منظور قبول نمودن قوانین و مقررات سایت می باشد ودر صورت تخلف، تامین با ما اختیار حذف اعضاء را دارد.

فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک می باشد و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط اعضاء، به عهده اعضاء سایت می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت ایده پردازان تجارت الکترونیک داتیس(تامین با ما) می باشد و هرگونه سوء استفاده یا طراحی مشابه این سایت، پیگرد قانونی دارد.